• 888 design Hakkında

  888 design, 1998 yılından bu yana paslanmaz mağaza elemanları üreten, sektörün öncü kurumsal şirketlerinden Fırat Metal bünyesinde kurulmuştur.
  Fırat Metal güçlü altyapısı ve donanımıyla 20 yıllık süreçte ürün yelpazesini devamlı genişletmeyi ilke edinerek, bünyesine süreklilik ve dinamizm katmıştır.

  Özellikle tekstil sektöründe kalitesi ve hizmetiyle tanınan dünyaca ünlü markaların mağaza satış mekânlarına Fırat Metal patentiyle ürettiği dekor ve uygulamalar, en güçlü referanslarıdır

  Bu doğrultuda 2008 yılında şirketin almış olduğu kararla; Wallpaper dergisinin de vurguladığı gibi yılın en iyi çıkış yapan tasarım mobilya firması olan 888design doğmuştur.

  888design kaliteli üretim anlayışı ve Aziz Sarıyer, Defne Koz, Atilla Kuzu, Yılmaz Zenger gibi beraber çalıştığı ünlü tasarımcılarla; 2008 yılında Elle Deco International design awards, 2010 yılında Design Turkey yarışmasında 5 adet İyi Tasarım ödülü, 2012 yılında The Chiacago Athenium müzesi yarışmasında 2 adet Good Design ödülü kazanmıştır.

  Çağdaş ev ve yaşam kültürü için, her bir tasarımcısının kendine özgü tarzını ortaya koyduğu ürünlerden oluşan koleksiyonu, enerji ve sadeliği temsil eden felsefesi ile 888 design; pratik, kullanışlı ürünleri, kaliteden taviz vermeyen üretim anlayışı, modern teknoloji metotları ile üretilmiş kimlikli ürünleri ve özenli işçilikleri ile tasarım mobilya markası olarak farklı bir yere sahiptir..

  Bunların yanı sıra; kendi fabrikasında, döşeme atölyesi ile ve son teknoloji fiber lazer, büküm ve kesim makinelerinden oluşan makine parkuru ile her türlü metal imalatında tecrübe ve verimliliğini müşterileri ile paylaşmakta ve kurulduğu günden bu yana mimarlık ofislerine çözüm ortağı olarak özel mağaza, otel, kafe ve hastane projeleri gerçekleştirmektedir.

  Ürünler  Tasarımcılar

 • Felsefemiz

  FORM + FONKSİYON + DUYGU = İNOVASYON

  888 Design :21. YÜZYIL MARKASI... 21. Yüzyılda yeniden tanımlanan ev kültürüne ve ev yaşamına ait ürünler ve koleksiyonlar.
  Yenilenen ev ve yaşam kültürü için bir stil...

  888 design :Bir kent stili… Şehirde yaşayanlar ve şehirdışda tasarımın rahatlığını yaşamak isteyenler için...

  888 design :Koleksiyon markası… Sonbahar / Kış, İlkbahar / Yaz her sezon genişleyen koleksiyonu ile hareketli 21. Yüzyıl insanına esnek, rahat, çarpıcı tasarımlar.

  888 design :Teknolojinin ustalıkla birleştirdiği yenilikçi ürünler, yetenekli mobilyalar.

  888 design:Tasarım alanında yeni bir anlayış. Kimlikli ürünler...

  888 design :Ev yaşamındaki moda akımı... Moda dünyasının hareketli mağazacılığının ve güncelliğinin takipcisi...

 • 888 Design tasarım ödülleri

  888design firması, kaliteli üretim anlayışı ve beraber çalıştığı tasarımcılarla;

  2008 yılında Elle Deco International Design awards,

  2010 yılında ise Design Turkey yarışmasında ev mobilyası kategorisinde 5 adet ‘İyi Tasarım’ ödülü kazanmıştır.

  2012 yılında The Chiacago Athenium müzesi yarışmasında 2 adet Good Design ödülü kazanmıştır.

  888design firması, bu noktadan hareketle bünyesinde oluşturduğu sinerjiyi çevresine yayarak, sektöründe marka olmanın bilinci ve sorumluluğunu taşımaktadır.

  Ödüllü Ürünler

 • Metal işleme merkezimiz ile ,
  3000 m2 lik kendi fabrikamızda, son teknoloji fiber lazer, büküm ve kesim makinelerimizden oluşan makine parkurumuzla her türlü metal imalatının yanında ;

  • otomotiv yan sanayi,
  • mobilya ve mobilya aksesuarları,
  • elektrik sanayi,
  • aydınlatma sanayi,
  • asansör sanayi
  gibi sektörlere hizmet vermekteyiz ve metal imalatındaki tecrübemizi ve verimliliğimizi müşterilerimizle paylaşmaktayız.

  İşleyebildiğimiz materyaller; Paslanmaz ,DKP,HRP, alüminyum, galvaniz, bakır ve pirinçtir.